| daniel1829 a întrebat:

Buna seara TPU. Stie cineva vreun program de controlat laptopul de la distanta prin telefon? Am cautat pe net diferite programe si nu am gasit cine stie ce. Ma intereseaza mai mult sa pot controla aplicatia si cand am datele mobile pornite, pentru ca unele programe funnctioneaza doar cu Wi-fi.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

TeamViewer. Dar ar insemna ca laptopul sa fie deschis permanent.

| NLS a răspuns:

Dacă dorești program pentru remote control: TeamViewer.

Daca dorești sa controlezi laptopul de pe birou din pat, atunci KiwiMote e singura care funcționează cu datele mobile sau cu WiFi,
Unified Remote si Remote Mouse funcționează doar când laptopul e conectat prin cablu.

| UserRo10 a răspuns:

Team viewer

| DonMoldo a răspuns:

TeamViewer