| Costis3x69 a întrebat:

Bună seara tuturor, știți cumva când va fi următorul Black Friday? In săptămâna dinainte de Crăciun sau in săptămâna dintre Crăciun și anul Nou este posibil să găsesc ceva reduceri la Altex sau pe eMag?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urmatorul black friday va fi la anul.
reducerile anuntate sunt irelevante... sunt doar chestii de marketing

| J0B0MAT a răspuns:

Anul viitor alt Black Friday.Reduceri vor mai băga, fiecare firmă are intervale diferite, ori între, ori după.

| Hyperion7 a răspuns:

Reduceri vor fi insa nu ceva semnificativ, cum nici la black Friday nu au fost.
Black Friday va fi tocmai la anul, in noiembrie.Black Friday "real".

| ReddY25 a răspuns:

Next year