| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, mult, am nevoie de ajutor, care stie sa ma ajute cu un sfat.
Am o pagina de blog, dar nu ma mai pot accesa pagina. Am cautat prin istoric pagina de blog, am gasit-o, in schimb nu mai exista bara aceea pe care stia Autentificare... Dezactivare etc, erau mai multe pe bara aia, nu mai retin ce mai scria.
Acum, pe chenarul acela este doar o linie de culoare gri. sad

va rog frumos daca aveti idee ce ar putea fi, dati-mi un raspuns. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| tpuflorin a răspuns:

Buna,daca blogul este pe platforma blogspot te poti loga aici
https://accounts.google.com/......rviceLogin si dupa aceeia intri pe google si dai de bara de sus blogger, o sa intre pe lista de bloguri unde poti da la aspect, sablon, postari etc.Iti poti face link pe pagina principala cu autentificare