| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Vreau sa fac un cont fals de Facebook, sa ma "joc" putin cu cineva care ma enerveaza. Dar imi cere sa adaug numarul de telefon, cand incerc sa il adaug spune ca l-am mai folosit si mai demult pentru alte conturi false si nu mai imi da voie. Cum procedez? Va rog sa ma ajutati daca stiti!

8 răspunsuri:
| ShadowLoleris a răspuns:

Daca esti femeie serioasa, lasa-te! N-ai auzit de functia Block?
Blocheaza-l, atat iti spun.

| VeronicaN18 a răspuns:

Nu cred ca merita sa iti bati joc de nimeni, fii mai desteapta de cat altii indiferent ce ti-a facut persoana respectiva.

| mlfz13 a răspuns:

Buna seara, simplu: NU folosi varianta de creare a contului cu numar de telefon ci doar cu adresa de email - o adresa noua de email este usor de facut.

| RăzvănelulDăCuSpellul a răspuns:

Poți face un cont fals de gmail, email, yahoo...și folosește-l în locul numărului de telefon

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru mlfz13):

Multumesc!

| nimenisinimik a răspuns:

Este foarte bine ca vrei sa te "joci" cu cineva care te enerveaza, e dovada de toleranta.Bravo fata mea.

| mlfz13 a răspuns (pentru nimenisinimik):

Este foarte nimerit, original, util si extrem de bine documentat raspunsul tau la intrebarea 'cum procedez?'