| AlexandruCristian0133 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva? Am cont care are un email pe care l-am uitat la fel si parola si am incercat sa imi schimb parola cu nr de tel dar cand vreau sa adaug numarul de telefon imi cere si parola curenta. Eu ma loghez cu contul asta de pe Facebook, ..imi spune cineva cum sa ii schimb pw? Fara sa dau pw curenta? (contul este logat cu contul de Facebook)

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu prea ai sanse decat verificandu-ti identitatea si trimitand un email la Facebook; daca datele tale corespund cu cele din buletin, vor putea sa te ajute; maxim daca ai stabilit "prieteni de incredere", sau poti incerca atunci cand te loghezi, daca ai prestabilit numarul de telefon si codurile de logare, altfel, sanse micute.