| OvyBluRay a întrebat:

Buna seara vreau sa vb cu cineva care se pricepe la Boxe Sonorizare vreau sa iau o boxa sau doua si un amplificator si sa ma incadre in 500 de ron add viorel_kl sau dati-mi voi un id

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Gasesti ceva activ la banii aia, cu amplificator incorporat, dar nu e cine stie ce
uita-te pe silstar.ro si vezi ce gasesti pe placul tau happy

| djandrei a răspuns:

Eu iti spun cu 500 ron nu prea gasesti ce vrei tu la asa pret. si boxe si amplificator...parerea mea ii ca mai bine sa iti iei un sistem 5+1 pe bani astia si se aude super iti spun eu.

| sarpeparsiv a răspuns:

Im primul rand trebuie sa precizezi ce vrei sa faic cu ele. (discoteca, Petrecere, auditie de calitate acasa, etc)