| JustMeFlory a întrebat:

Spuneti-mi si mie de unde pot downloada Norton antivirus, o varianta mai noua? Am avut Norton by symantec dar a expirat, l-am avut timp de 3 luni.Mai pot reinstala Norton? Tinand cont ca l-am avut, si inca il mai am dar expirat.Lamuriti-ma si pe mine ca nu m-am ocupat pana acum de protectia pc-ului, si nu vreau sa il umplu de virusi.Va multumesc!happy

1 răspuns:
| Mihai03 a răspuns:

A expirat? de ce sa il reinstalezi? cauta un nou serial! www.serials.ws scrie numele complet al antivirusului si alege un serial! Degeaba reinstalezi daca ti a expirat... tot expirat ramane pentru ca exista registri in windows, doar daca ai reinstala si windowsul ai putea reinstala si norton