| allexa16 a întrebat:

Buna,

Spuneti-mi va rog cum schimb numele adresei de email dar sa-mi ramana aceeasi parola.am facut o adresa noua dar la parola imi cere si litere mari si mici si numere nu vreau asa, vreau ceva mai simplu si vreau sa stiu daca se poate schimba numele la vechea adresa dar sa ramana parola.

1 răspuns:
| monicutzaMonicutz a răspuns:

Ii cere la parola si litere mari si litere mici si cifre pentru ca sa fie in siguranta. E ca sa nu iti sparga cineva contul. nu prea poti sa iti schimbi numele adresei... sper ca am fost de ajutorhappy