| Romicaromica a întrebat:

stie careva daca se poate pune IGO pe Sony xperia z2 si ce program de unde sa iau?

1 răspuns:
| GabrielCio a răspuns:

Eu am be-on-road descarcat din google play pe al meu z2. Și eu căutasem Igo dar m-am dat bătut repede. De be-on-road sunt foarte mulțumit. Este o aplicație cu hărți 3d și 2d. Hărțile le descarci direct din aplicație doar pentru tarile pe care le dorești. Am avut Igo europe pe iPhone(ios) și nu mi s-a părut mare brânză. Eu îți recomand aplicația specificata de mine.

Numai bine.