| Ionete_Delia_1997 a întrebat:

Stie cineva cum poti schimba numele expeditorului la Yahoo Mail ( adica sa modific numele care apare atunci cand cineva primeste un mail de la mine)? Multumesc!

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Cand esti in Yahoo mail, ai in coltu dreapta dupa zona cu Acasa Name, Nume urmat de un icon, click pe el si din menul ce apare alegi Date cont> Informatii personale dublu click unde ai Nume complet pe Nume si in ce apare modifici numele cum doresti.