| SnYcK3rS a întrebat:

Am si eu 2 probleme.

1) Cum pot sa imi scot data nasterii de la facebook?

2) Cum imi pot schimba numele la adresa de e-mail? Vreau numele care apare atunci cand cineva primeste un mail de la mine!

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

1. La setari cont nu iti poti sterge data nasterii, dar o poti ascunde sa nu fie vizibila public.

2. Numele la adresa de mail il poti schimba de la setarile contului de e-mail, ai acolo optiune. Daca nu te descurci si vrei sa iti zic exact unde spune-mi pe ce server ai e-mail-ul.