| uNKN0Wn a întrebat:

stie cineva cum se numesc acele jocuri la care te vezi de la spate?, de exemplu:Splinter Cell, Prince of Persia.ar fi opusul jocurile FPS (first person shooter). Ms

Răspuns Câştigător
| AlexOrian a răspuns:

GTA,Skyrim,SaintRow,TotatOverdose,God Of War, Assasins Creed 2, 3, BrotherHood,Revelation, Bully, Majin and the Forsaken Kingdom...
Si mai multe...
Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Jocuri in care te vezi de la spate? Alea se numesc gay porn.

| uNKN0Wn explică:

Esti fraier b0se! probabil sti.

| IncorrectUsername a răspuns:

Acele jocuri se numesc Third Person Shooter... Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Kinus12 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta.Jocul Prince of Persia are 5 jocuri, ce au urmatoarele titluri:

1.Prince of Persia The Sands of Time
2.Prince of Persia Warrior Whitin
3.Prince of Persia The Two Trones
4.Prince of Persia Ghost of The Past
5.Prince of Persia The Forgotten Sands

-de celelalte, nu am auzit, dar totusi cuplacere pentru ajutor!