| CrazySunshine a întrebat:

Stiti ca e Anul Nou si se trimit mesaje si si eu doresc sa trimit dar am o problema sunt pe oange, abonament sinu am mesaje si as vrea sa stiu cate minute iti mananca un mesaj sau cat e costul daca e cost. Multumesc anticipatt! FUNDAA!

6 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Costul e 5 eurocenti/mesaj si nu poti sa trimiti mesaje in schimbul minutelor.

| SlenderWomen a răspuns:

Da stii ca poti sa suni.un an nou fericit si tot ce iti doresti sa se inplineasca

| kmarianak a răspuns:

0,05 / mesaj. Depinde insa si de lungimea mesajului. Se ia in functie de numarul de caractere. Nu poti transforma minutele in mesaje. Daca vei trimite mesaje, vei avea cost suplimentar.

| Lapusneanu a răspuns:

Fa-ti cont aici www.free--sms.com si ai 14 sms-uri gratuite. Dupa ce-ti faci contul inainte de a trimite sms uri trebuie sa il activezi dand click pe linkul pe ca ti-l trimit ei pe email.

| wolverine13 a răspuns:

5 eurocenti daca trimiti in retea, si 10 eurocenti daca trimti in alte retele

| Luchyan_Dumitrescu_1968 a răspuns:

Da, a raspuns bine colegul. Costa 5 eurocenti sau mai putin daca sunt pe aceeasi retea.