| denissu a întrebat:

Stiti daca se plateste ceva atunci cand folosesc Skype pe telefon? Si poti face video chat si pe telefon? Si... E gratis? Si cand platesti pe Skype convorbirile? Chiar nu imi este clara aplicatia...

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Chiliuță_1989 a răspuns:

De vreme ce ai wi-fi si android pe mobil, si NU folosesti datele mobile, NU platesti absolut nimic la Skype happy si mai ales daca si un mobil cu 2 camere (fata si spate) merge si apel video. Stiu din proprie experienta