| TobyUchiha a întrebat:

Buna!
Stiti programe pentru a edita pozele care au iesit in ceata?

Răspuns Câştigător
| girlwattitude a răspuns:

Buna.Eu editez imagini/fotografii de peste 6 ani de zile si daca te descurci cu Corel Paintshop, go for it. Daca nu, te pot ajuta eu.Corel`ul are capacitatea de a imbunatati sesizabil calitatea unei imagini, asa ca. poti conta pe el.Programe de editare sunt multe.dar nu toate indeplinesc cele mai importante functii.Ar mai fi si Adobe Photoshop, dar trebuie sa stii sa te descurci cu el, pentru ca..ca si Corel, este mai complex.Ma repet, daca ai nevoie de ajutor, te pot ajuta eu.