| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe abonament la Vodafone si mi-am activat o extraoptiune legata de mesaje! Daca o dezactivez, pot sa-mi aleg din nou alta?

4 răspunsuri:
| anutza6117 a răspuns:

Poti sa-ti faci alta, da trebuie sa termii extraoptiunea pe care o ai tu, cu mesajele

| andrey663 a răspuns:

Nu,nu poti, daca o dezactivezi oferta va continua ca si cum nu s-a intamplat nimic.Insa la sfarsitul ofertei, aceasta nu se va mai activa.

| Chillcs a răspuns:

Poti sa mai bagi, dar de dezactivat nu se poate pana nu termini abonamentul

| funnyboy a răspuns:

Eu am cosmote si nu am abonament am vurut sa dezactivez o extraoptiune dar nu a mers zicea ca trebuie sa se dezctiveze ea singura