| dorinel97 a întrebat:

Sunt utilizator Windows 7.Astazi mi-a aparut acel stegulet jos care-mi arata ca Windows Security Center este oprit. Dau sa il aprind si imi zice "Windows Security Center can t be started.Ma ajutati sa porncesc Windows Security Center? Mii de multumiri si

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Mergi in control panel -->administrative tools-->services-->acolo cauta in lista Security center, clik dreapta pe el si alege optiunea de start sa fie automatic! apoi da ok si restart la pc!

1 răspuns:
| Vladut_6547 a răspuns:

Pai cred ca nu ai antivirus! Sau ai dar nu este compatibil cu windows7.Incearca sa dai niste uptdateuri la antivirus...Sau cauta o versiune compatibila