| PrOEvolution a întrebat:

Sal TPU. Am o problema grava.Eu am windows 7 si nu pot sa dau Turn on la Windows Security Center service.Cand vreau sa ii dau imi arata asa:The Windows Security Center service can't be started.Mai am o problema cand intru pe pagini web ma da direct la siteul programului powersuite 2010.Imi apare error script.Cand inchid browserul dupa cateva minute intra singur pe niste site-uri.Va rooog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

1. Start - services.msc (-> Enter), click dreapta pe Security Center - Properties -> dai Start (și bifezi „Automatic delayed start") -> OK.
2. În Internet Explorer la Options - Internet options, secțiunea „Home page", bagi www.google.ro, sau ce vrei tu.
Baftă! :)

1 răspuns:
| necdannec a răspuns:

Salutare
Deschide internet explorer, da toate securitatile pe deault, sterge tot ce inseamna cookye, scrie la pagina de pornire a IExplorer ( www.google.ro) de ex, aplica toate masurile pe care ti-le-am zis si ar trebui sa nu iti mai faca probleme de genul asta. daca doresti o configurare a sistemului astfel in cat sa nu mai ai probleme da-mi mail.
Succes