| Ihvnnm a întrebat:

Bună! Știți cumva un loc în București unde aș putea pune muzică pe un CD? Aș face eu asta, dar pe calculatorul meu nu am loc unde să introduc CD-ul...

Răspuns Câştigător
| Legion7X a răspuns:

Dacă cumperi ai loc.

https://altex.ro/unitati-optice-externe/cpl/

| Yuoia a răspuns (pentru Legion7X):

Si cum se conecteaza astea la un laptop?

| Yuoia a răspuns (pentru Legion7X):

Multumesc. In imaginile de la primul link nu am vazut cablul. happy

| Legion7X a răspuns (pentru Yuoia):

Vine în pachet. Trebuie să fii atent ce windows ai, dacă ai de ex un xp mai vechi, să iei un dvd-writer care să fie compatibil și cu XP. Dacă ai windows 10, să fie compatibil cu windows 10. Eu Sunt praf la pc, știu cât de cât laughing In general scrie la detaliile produsului când cumperi.

| Yuoia a răspuns (pentru Legion7X):

happy cred ca sunt pulbere happy pentru ca nici atat nu stiu.
Eu acum am unitate de dvd. Dar vreau sa-mi schimb laptopul si vad tot fara unitate. Care au, sunt exagerat de scumpe.

| Legion7X a răspuns (pentru Yuoia):

Da, este mai ușor că te plimbi cu dvd-writerul prin toată casa, și îl poți lua cu tine.

| Ihvnnm explică (pentru Legion7X):

Mulțumesc foarte mult!

| Legion7X a răspuns (pentru Ihvnnm):

Cu plăcere!

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti iei un DW-writer extern. Se conecteaza prin USB.

| Ihvnnm explică (pentru darrio2007):

Îți mulțumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru Ihvnnm):

Pentru putin.

| sierra1 a răspuns:

Chiar n-ai vreun coleg/amic să posede un cd-w?

| Ihvnnm explică (pentru sierra1):

Voi întreba, mersi!

| Yuoia a răspuns:

De regula unde se face service calculatoare. Dar mai sunt si centrele de copiere. Nu stiu Bucurestiul si nu pot sa-ti spun un loc anume.

| Ihvnnm explică (pentru Yuoia):

Mulțumesc mult!