| amaadina a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un telefon Nokia5230, dar nu pot pune jocuri si teme noi. Trebuie ca telefonul sa fie compatibil cu programul Java? Si de unde pot descarca acest program? sau de unde pot descarca alte teme? Pana acum am folosit site'ul zedge.com

4 răspunsuri:
| mecfoy a răspuns:

Pentru themes: http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5230-themes_2464/1/?st=2&ff=on
Java ar trebui sa fie inclus deja, deci nu ai nevoie sa-l downloadezi.

| Alina a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com si cauta acolo teme, jocuri si poze speciale pentru tipul tau de telefon. Java ar trebui sa fie deja instalat in telefon. Sper sa mearga, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...intra pe google dai sa downloadezi java si daca ai fir USB dupa ce la download-dat til pui te tel si dupa apesi pe el si ti se instaleaza.si daca vrei jocuri sau teme dai la jocuri=java jocuri telefon. iar la teme=download teme telefon mobil.