| ajutoramnevoie a întrebat:

Bună! Tocmai mi-am dezinstalat whatsapp din greșeală, iar acum după reinstalare nu mai am niciun mesaj, nici poze, nimic. Chestia este că mi se făcea backup automat la mesaje, ba chiar alaltăieri am văzut că se făcea. Și acum când mi-am reinstalat aplicația mă punea să aleg contul de google pe care am făcut backup, dar când am ales contul meu îmi zicea că nu s-a găsit niciun backup. Ce ar trebui să fac ca să îmi recuperez mesajele și pozele?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea le mai poți recupera.
Sa te uiți în drive la contul de pe care ți ai făcut backup la mesaje și să te duci în stânga sus la liniuțele alea 3, backupuri, iar dacă nu apare, înseamnă că poate s-o fi sters.
Daca apare, reinstalează aplicația

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Păcat

| Standt a răspuns:

Cum l-ai dezinstalat din greseala cand cere atatea confirmari pana la stergere?
Daca spune ca nu s-a gasit backup, nu mai ai ce face.