| Andreyutza29 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un laptop Asus SonicMaster si am windows 10 bagat pe el.Ieri l-am pornit si imi apare,, Working on updates-Don't turn off your computer".Se incarca pana la 100%, apoi apare Restart si o ia de la capat.Azi am patit la fel.Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Este foarte normal sa se intample asta! Laptopul e nou, si din cauza asta Windows 10 isi face update-urile!
Daca e sa stai sa te gandesti, Windows 10 a fost lansat de ceva vreme, iar cu timpul au aparut si update-uri la el!
Laptopul ar sa continuie sa faca asa paa cand va fi actualizat ultimul updat al softului!