| RyAngel a întrebat:

Tot legat de telefoane... spuneti-mi si mie va rog firma buna de telefoane cu touch screen care are preturi rezonabile...la vodafone e cu puncte am si eu o intrebare legata de asta, cum aflu eu de pe net cate puncte am merci mult. Apropo bugetul meu cam la 200 lei plus punctele fara reinoire abonament.

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Ca sa afli cate puncte ai apeleaza *100# si gasesti acolo.
O firma buna ar fi LG. Sper ca vei gasi ceea ce cauti.

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Iti faci cont pe Vodafone : https://www.vodafone.ro/ si aflii tot despre abonament

| Sofffie a răspuns:

Lg si Nokia

| Gonzales a răspuns:

Cu 200 lei nu prea ai cum sa iti iei un telefon nou cu touchscreen. Poti insa sa-ti iei un LG Cookie de pe Okazii.ro (la mana a 2-a) la pretul ala, daca intr-adevar doresti sa fie cam la 200 lei.

| matryko a răspuns:

Nu ai sanse! Cel mai ieftin e 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg?batting eyelashes
dar depaseste 200 lei... ajunge cam la 400-500