| Atim a întrebat:

Tot vad pe tv o reclama de la Altex unde prezintă o periuța de dinti cu conexiune Bluetooth. Nu înțeleg, la ce o conectezi? De ce ar fi nevoie de Bluetooth la o periuța de dinți?

2 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Cred ca la anumite programe/aplicații de pe telefon.
Am o prietena care ia cumparat la copilul ei asa ceva și cică ii zice aplicația daca si-a periat dintii destul de bine ("vede" cat timp ai periat și dacă ai parcurs toți dintii)

| venividivici2017 a răspuns:

Posibil pentru a-i face update-uri si sa urmaresti activitatea de genul cum te speli pe dinti, ce zone anume cureti mai bine sau nu procedezi corect.