| mOnAsX a întrebat:

a telefonul meu are GPRS. pot avea net pe telefon gratis cu gprs sau trebuie sa platesc... si ce inseamna GPRS? ce pot face cu el? funda!

3 răspunsuri:
| Lucrian a răspuns:

Daca folosesti netul prin GPRS, vei plati. GPRS-ul se conecteaza la operatorul de telefonie mobila. Daca ai WiFi, la asta nu platesti, dar trebuie sa ai in zona retea WiFi.

| Mihai8711 a răspuns:

GPRS este un fel de 3G care ajuta la imbunatatirea internetului esteo tehnologie mai veche a 3G-ului.

| mOnAsX explică:

Si pot sa am net pe tel cu el? gratis?