| bananeinpijamale a întrebat:

Bună,TPU! Acum 2 săptămâni mi-am făcut abonament la metrou, iar banda neagră a început să se dezlipescă puțin.Credeți că ar fi okay, dacă aș încerca să lipesc banda înapoi cu lipici (solid)? Poate să o afecteze cu ceva acest lucru? Ar putea să mi-o respingă aparatele?

Dau fundă.

Mulțumesc!

1 răspuns:
| Dory2003 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum cateva zile si am pus lipici, iar aparatele nu au respins, doar ca acum s-a dezlipit iar si acum am pus banda dubla adeziva rolling on the floor))