| anonim_4396 a întrebat:

acum ceva timp am umblat la setarile de la bara de start(win 7) sa incerc sa fac sunetul sa mearga, iar apoi am observat ca nu-mi mai apare iconita de la wifi pe bara si nici nu e conectat. Ce as putea face? Am problema aceasta de mult timp si nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| Lupei_Paul_1996 a răspuns:

Pai acolo în partea dreapta jos. Ar trebui sa îți arate o săgeată în sus și când apeși pe ea sa îți arate mai multe iconițe și acolo poate fi și wifi și dacă e laptop pentru conectare sa apeși pe buton de wifi dacă ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lupei_Paul_1996):

Nu imi arata nici o sageataa crying

| GanduriDeCafea a răspuns:

Salut, intra in control panel-> network and sharing-> view network adapters in fereastra respectiva ar trebui sa vezi daca driver-ul pentru reteaua wireless daca este setat pe enable sau daca mai este instalat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GanduriDeCafea):

Pai la view your basic network imi arata unknown si mai jos The dependecy service or group failed to start sad

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru anonim_4396):

Un prim pas ar fi sa reinstalezi driver-ul de wireless.