| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Ajutati-ma va rog si de data asta. Asa deci am ramas fara baterie la telefonul mobil si cand l-am pus la incarcat nu se incarca. Asta era azi dimineata. L-am inchis, l-am deschis, l-am lasat 10 minute apoi l-am bagat la incarcat. O ora jumatate l-am lasat si apareau 5 linute si cand l-am scos apareau doar 2. Asa in fine. Am iesit afara si mi s-a terminat bateria. Am venit in casa si l-am bagat iar la incarcat. Dar tot asa nu merge. Unde ar putea sa fie problema? Vina bateriei sau a incarcatorului? Sau ceva dinauntru? Mersi anticipat :*

35 răspunsuri:
| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Nu era nici un yeti jos laughing Si nu am aruncat telu laughing Il pun intr-un pachet de chibrite si scriu a fost un telefon bun laughing Desigur daca nu incape intr-un pachet de chibirite, il indes in 2 sau 3 laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru DjYeti):

Cu platanele la el mixandrolling on the floorrolling on the floor

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Si pe urma il dai lu yeti care sigur ii jos. mixand in momentu asta..il dai si tu asa. poate iti dedica si tie o melodie rolling on the floor)

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Te pomeni ca esti omnipotent, omniprezent si omniscient :O

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

R.I.P. a trăit destul deci