| IateyourCookie a întrebat:

Hei, am un Samsung galaxy s3 si am facut prostia sa-l descarc de tot. Telefonul s-a inchis singur si l-am bagat la incarcat peste noapte(inchis, pentru ca nu se deschidea), insa de dimineata am observat ca inca inca nu se deschide. la un moment dat s-a deschis si mi-a aratat 1% baterie, apoi s-a inchis la loc. Ce pot sa fac? Am impresia ca nu se incarca deloc daca e inchis si nu-l pot dschide din cauza lipsei bateriei.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este în garanție mergi de unde l-ai cumpărat, dacă nu, la un service de telefonie mobilă autorizat.
Pa, pa.

| comsacodrut a răspuns:

Lasa-l sa se incarce 10 minute. Deschide-l si baga-l la incarcat.La Samsung 3 am patit sa se incarce fara sa arate lucrul acesta.

| firstboy a răspuns:

Contacteaza un reprezentant vanzari, adica du-l de unde l-ai luat si vor stii ei ce sa faca; nu face prostii, intr-adevar bateria a fost prea mult solicitata si se poate distruge intr-un final...
Asculta-mi sfatul pritenesc.

| Anticarul a răspuns:

Incearca alt incarcator sau verifica mufa de la incarcator daca are tensiune

| Danciu821 a răspuns:

Incearca alt incarcator sau verifica mufa de la incarcator daca are tensiune

| vasiyo a răspuns:

Ei bine sa suprasolicitat bateria si de aceea nu se incarca.