| m0n1kmara a întrebat:

Buna TPU.Am auzit zvonuri cum ca in vara anului acesta va aparea iPhone 5 si iPad 3.Este adevarat?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In fiecare an apare cate un model de iphone si ipad. Apare in toamna, la conventia Apple.

| Dark13 a răspuns:

Da

| JiHyun a răspuns:

Da

| vlad1398 a răspuns:

Daca esti un fan Apple si vrei sa afli zilnic informatii noi despre aceasta marca intra pe http://www.idevice.ro/.si da este adevarat.sunt unele zvonuri care spun ca deja este produs in fabricile foxconn.si va fi lansat priin iunie, iulie