| LittleQween a întrebat:

Am avut un telefon, Nokia lumia 520, si toate datele de pe el,(mesaje, poze, documente) se duceau pe site-ul onedrive (unde aveam cont) cand activam wifi-ul. Acum am Samsung galaxy s4, si voiam sa intreb daca sunt site-uri pe care as putea sa imi incarc datele, asa cum faceam la Nokia, si cum as putea sa fac asta. Multumesc pentru raspunsuri.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se sincronizeaza automat(Asta doar daca nu ai debifat sincronizarea) cu contul de google, adica google contacts, google plus photos google calendar etc.

| IonuStefy10 a răspuns:

Ai putea sa le faci tot pe onedirve