| ricoset a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon, si ma gandeam sa va intreb, care este alegerea voastra si care este mai bun si de ce, dintre Samsung Galaxy Ace si Nokia Lumia 610? Si de ce Galaxy Ace, sau de ce Lumia 610? Vreau raspunsuri convingatoare! Multumesc pentru ajutor!

7 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Eu iti recomand Alcatel x'pop este mai bun decat ambele si la un pret mic care variaza de la 600 lei la 1200 lei la cosmote il gasesti la 650 lei si la cel mai mic abonament il iei la 443 lei

| strangesura a răspuns:

Mergi pe lumia. Galaxy ace nu are jocuri prea multe datorita arhitecturii de la procesor și o sa ai doar jocuri de astea slabe, fără temple run NFS și altele. Sa nu mai spunca se mmișcă foarte greu. Nici Nokia nu aramaica multe jocuri, dar în rest este mult mai bun. Acolo ai Microsoft Office de exemplu, dar în principal fluiditatea lui Windows Phone face Nokia mai bun ca ace

| ionutzgadja18 a răspuns:

Galaxy Ace 2, este un telefon foarte, foarte bun. Piesele de la Samsung sunt de o calitate superioara, telefonul este foarte bine facut, cu niste caracteristici foarte bune, pentru asta poti cauta pe GsmArena.In plus, la Windows Phone 8, nu poti sa stergi o poza, transfera o poza, dezistala aplicatii, etc fara computer. In plus Galaxy Ace e mult mai fiabil si mai bun.

| ricoset explică (pentru ionutzgadja18):

Este vorba dintre Galaxy Ace 1 si Lumia 610winking!

| ionutzgadja18 a răspuns (pentru ricoset):

Nu e mare diferentawinking!

| B06DAN a răspuns:

Galaxy Ace ti-as recomanda doarece este mult mai bun! Nokia Lumia are windows mobile asa ca e chiar rentabil, daca as fi in locul tau Ace mi-as lua! Uita-te si pe youtube la review!

| curiozity a răspuns:

Nu este diferenta fff mare, dar cred ca galaxy ace este mai bun pentru ca este insotit de android si ai acces la foarte multe aplicatii si jocuri bune si folositoare!