| FlorynJako a întrebat:

Am bagat niste teme pe windows 7, au niste imagini superbe dar nu stiu unde sa le gasesc, sa le pun si pe mobil am cautat si in Resource si nu am gasit imaginile de backround, cine stie unde sa le gasesc dau funda

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

C:\Windows\Web vezi aici.

| eucumine010 a răspuns:

C:\Users\Numele userului tau\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes le gasesti aici.

| 0rlando a răspuns:

Acolo trebuie sa fie... C:\Windows\Resources\Themes\*numele temei*\Wallpapers\

| Shottas a răspuns:

Poti incerca sa stergi temporar toate imaginile de pe fundal si faci o poza cu screen capture