| Blackseid a întrebat:

Buna TPU
Am cumparat un cooling pad si am nevoie de un program sa controlez viteza coolerelor puteti sa imi dati vreun nume sau link de program?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Sunt cooling pad-uri care au asemenea posibilitate si vin si softul respectiv. Altfel trebuie sa faci un montaj electronic sau sa ti-l faca cineva care se pricepe. Ceva de
genu:
http://electrodb.ro/......-continuu/
- Mai sunt si alte scheme.

| Blackseid explică:

Pai e prin usb il introduc si porneste...de functionat merge dar credeam ca este vreun program ce pot controla viteza lor