| manea101 a întrebat:

,Am cumparat un laptop Fujitsu-Siemens Amilo XI 1526, cand il porneam placa de baza piuiea foarte mult, nu aparea nimic pe ecran.Laptopul porneste numai si piuie placa,am verificat ramii,procesorul, placa video si nu au nimic.Multumesc.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Verifica la un service autorizat! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| manea101 explică:

Am gasit piesa problema era o piesa pe placa de baza care s-a supra-inclazit si s-a ars.Am schimbat-o eu.Pe 27 feb.