| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am de făcut o prezentare în PowerPoint, însă nu îmi merge programul. Atunci când îl deschid, îmi apare o fereastră pe care scrie că nu poate citi documentul. Ce aș putea să fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi licenta sau instalezi un program echivalent gratuit precum OpenOffice

| dannyel86 a răspuns:

PowerPoint e un soft din Microsoft Office, cu care poti face prezentari multimedia ppt. Trebuie instalat pentru a-l putea folosi, iar pentru versiune completa ai nevoie de licenta platita. OpenOffice e un pachet de programe alternative, pe care le poti folosi cu licenta gratuita si pe care le instalezi de pe pagina oficiala. Odata prezent in sistem pachetul OpenOffice, fisierul tau se va deschide fara probleme si il vei putea edita cum doresti.

| gelu1970 a răspuns:

Daca esti on instaleaza team si instalam ceea ce ai nevoie.

| presus a răspuns:

Reinstaleaza-ti programul.