| Metalista a întrebat:

FUNDA! Urgent.
Cum fac un PowerPoint?
Mi-am descarcat Microsoft Office de aici http://www.microsoft.com/ro-ro/download/office.aspx cel de la nr. 1. L-am instalat. Acum ce fac pentru a face o prezentare powerpoint?:|
Nu stiu cum sa deschid fereastra de lucru. Am incercat sa dau click dreapta pe desktop sa dau la new powerpoint, dar nu imi apare "powerpoint " acolo.
Help.

Repet,

1 răspuns:
| Máá_Al_Le_1993 a răspuns:

Dai la start
apoi pe toate programele
apesi pe Microsoft office
Microsoft office powerpoint. sau dai la cautare si scrii acolo powerpoint smug :* funda>?