| XAdeX a întrebat:

Am o problema care ma tine pe loc de ceva timp. Am microsoft office 2003 (2007 nu imi merge) si cand deschid un fisier. docx imi apare o fereastra mica si imi spune sa aleg de acolo un anumit tip de scris pentru a putea fi citit documentul. atasez si un link catre poza si poate ma puteti ajuta:D
http://imageshack.us/photo/my-images/8/unledhtx.png/
PS: documentul e facut in 2007 de acum jumatate de an cred dar cand deschid celelalte documente word facute in 2007 nu imi apare asa ceva:| plus ca pe toate le-am salvat la fel: adica nu am salvat sa spunem si in 2003 si 2007 desi celelatle se deschid):D

1 răspuns:
| DontForgetMe a răspuns:

Treaba e ca daca ai 2003 nu poate sa iti vada ceva facut intr-o versiune mai avansata, dar invers e posibil. Intra pe calculatorul pe care l-ai facut pe acela in 2007 apasa pe save as si acolo jos scrii in loc de. docx.doc multa bafta