| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat din greșeală un program si după sau apucat si altele așa se instaleze singure si era la pământ, viruși..., i-am dat reinstalare știți ca windows 10 are opțiunea aia sa se reseteze windows ul, sa fie ca nou si după ce i-am dat sa instalat din nou totul bine, după ce a terminat nu mai mergea nici mouse ul nici tastatura ele nu sunt stricate, am intrat in bios si am făcut eu ce am făcut si i-am dat inca o data reinstalare dinaia dar de data asta am dat sa șteargă absolut tot depe hd, dar la fel nu functioneaza, ce e de făcut? Plz ajutor crying rip pc

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Pai trebuie sa te asiguri ca mouse/tastatura au driverele instalate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai windows-ul piratat asta se intampla, si eu i-am dat reinstall la Windows si mi-a facut aceiasi figura...
Reinstaleaza WIndows-ul de pe un stick/CD/DVD.

Bula
| Bula a răspuns:

Cheama pe cineva care se pricepe!

| Monst a răspuns:

Windowsul 10 este cel mai virusabil depinde si de pc si de antivirus.Cea mai buna soluție e sa il duci la cineva, la un service!