| vladu99 a întrebat:

am nevoie de cineva care se pricepe sa fac un post de radio ID: vladu99_99, am teamviewer contactati-ma si ajutati-ma sa imi fac radio prin teamviewer PLS PLS PLS

1 răspuns:
| ClopotelAlex a răspuns:

Ok, eu ma pricep la chestia cu radiourile si stiu cum se fac... O sa te invat si pe tine. Da-mi add la id craiualex98 si te ajut eu...
_________________________________________
Asculta si tu Kids Radio, cel mai fain si cu emisiuni interesante zilnic intra si tu aici http://www.kidsradio.ro/