| NumePublicAnonim a întrebat:

crying am nevoie de un sfat.Ieri ma jucam pe telefonul meu mobil (vodafone 543) si am vazut un buton asa frumushel incat nu m-am putut abtine si l-am apasat.Acel buton era "formatare". De foarte mult timp vroiam sa aflu ce face, si am aflat. MI-A STERS TOT CARDUL DE MEMORIE crying(((! credeam ca voi muri de prostie.Toate pozele, videoclipurile si melodiile mi s-au sters crying. Stie cineva daca pot inversa formatarea si sa-mi iau inapoi tot ce a fost sters? daca da, cum? Va rog mult sa-mi dati informatiile pas cu pas si cat mai rapid.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Sincer sa fiu pisicuta si eu mi-am sters din greseala toate jocurile din telefon sad si nu am mai avut ce sa fac crying si AM LOAT poze, videoclipuri si muzica cu cablu de date de pe internet daca vrei niste melodii misto iti recomand sa cauti pe bestmusic.ro acolo e un spatiu in dreapta dai click pe el si scrii acolo melodii cu cantareti favoriti gasesti si poze cu ei si videoclipuri si mai multe bafta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mªdย a răspuns:

Poi in primul rand, nu mai poti face nimicbig hug de'o data ce la-i formatat ...adica ai sters tot ce era posibil sa ai in telefon :*