| PrsRaluca a întrebat:

Am nevoie rapid de un site sau un program de unde sa pot descarca videoclipuri de pe youtube, am incercat mai multe si niciunul nu merge. Funda pentru primul link care functioneaza.

Răspuns Câştigător
| romanianboy a răspuns:

Www.keep-tube.com il folosesc zilnic

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La mozilla\unelte\suplimente\suplimente\scrii downloadhelper\adauga la firefox\instaleaza...la orice videoclip vizualizat, deasupra stanga, apare o pictograma animata\clic pe ea si descarci videoclipul.

| PetruDolhescu a răspuns:

Le poti descarca fara nici un program sau site. Uite aici cum:
http://imperfect-blog.blogspot.com/......pe_07.html