| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Am nevoie urgent de niste sfaturi de la cei ce folosesc tablete sau telefoane Apple.Acum un an tatal meu a gasit in Danemarca 2 ipad-uri(un model mai nou iar unul mai vechi) ambele abandonate intr-un tufis.Nu le-am returnat proprietarilor deoarece nu stiu cine sunt, unde locuiesc si familia mea nu se mai intoarce nici in Danemarca pentru atata tot.Asa ca le-am pastrat dar problema este ca nu le stiu Id-ul Apple, Parola si nici codel de 4 cifre.Cum fac sa le aflu? La un service nu ma pot duce deoarece nimeni nu te baga nimeni in seama si probabil o sa mi le ia si chiar vreau sa le folosesc deoarece eu nu mi-am permis niciodata unul.Ma poate ajuta cineva? Dau funda!(Nu vreau raspunsuri gen returneaza-le sau alte prostii deoarece eu nu mai am ce cauta in Danemarca)

3 răspunsuri:
| ȚuȚu7373 a răspuns:

Aici este raspunsul -> https://itutorial.ro/......-tutorial/

| Costy_Regele_1991 explică (pentru ȚuȚu7373):

Nu pot sa-l resetez daca nu stiu contul Apple! Citeste mai bine intrebarea!

| sltlp a răspuns:

Pai data viitoare invata sa NU MAI FURI lucruri. Am gasit intr-un tufis... ce vreajeala ieftina. Le returnezi la politie draga, sau un mail la Apple.