| Alexander121 a întrebat:

BUna TPU am, nevoie urgenta de un sfat.nu reusesc sa imi instalez placa de sunet..am placa de baza pslp-le si nu gasesc driveru pentru placa de sunet ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dofmarius a răspuns:

De aici poti downloada un program http://www.filehost.ro/3166269/Driver_Genius_11_Professional_DE_EXE_exe/
acum l-am uploadat, el iti cauta toate driverele si ti le instaleaza, ideea e ca atunci cand termini de instalat programul sa nu ii dau open, ii dai close iar apoi pe desktop o sa il ai, il deschizi de acolo, si sa nu ii dai update la soft. bafta

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Daca ai Windows Vista sau 7 descarca de aici http://h10025.www1.hp.com/......nloadIndex
Succes!

| jhonny999 a răspuns:

Download,Ma-config si install,Intra in Google si scrii Touslesdrivers, in pagina deschisa, click pe Mes drivers, si click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele disponibile, download diver audio si install.

| robert35 a răspuns:

Uite programul asta Driver Scanner al descarci de pe net sil instalezi dupa care cauti cd keyul pe youtube cd keyul trebuie scris manual nu copii si paste bafta

| BSwwatch a răspuns:

O descarci manual, citeste pe cipset-ul placii de sunet seria si o cauti pe google, asa vei da de ea!

| pLeX a răspuns:

Daca e pc, deschide carcasa si cauta numele exact pe net.

daca e laptop, cauta modelul laptopului direct pe site-ul producatorului si vei gasi acolo drivere.

| Alexander121 explică:

Va multumes tuturorbig grin

| ChristopherE a răspuns:

Scrie numele placi de sunet si driver pe google.
Daca ai laptop sicrie numele leoptoului drivers