| VasileMoldova a întrebat:

Am niste casti bluetooth dar as vrea sa-mi cumpar si casti cu fir. Ce casti mi-ati recomanda ( cu sunet decent si rezistente) pana la 30 euro( maxim 35) sau cel putin o companie ce face casti de calitate pe care le-ati probat si stiti ca sunt bune. Daca intereseaza pe cineva castile mele bluetpoth sunt de la JBL. Ms celor ce imi raspund????

5 răspunsuri:
| IoanWild a răspuns:

Salut Vasile! Mai strangi niste bani si iti poti lua ceva de calitate si durata din gama Razer! Daca ti neaparat poti arunca o geana si la Sony sau ramai tot pe gama JBL cu fir daca tot iti place gama lor. Bafta!

| AllexXtreme a răspuns:

Jvc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat unele de la Philips acum ceva timp, cu 10 £ cred, se aud beton. Nu stiu daca te referi la de-alea cu arc sau in ear.

| VasileMoldova explică (pentru IoanWild):

Au si casti in-ear?