| flavianeacsu a întrebat:

Am o camera web A4Tech PK-635. Am instalat driverul si atunci cand conectez camera imi apare mesajul de la Windows pentru a instala camera. Ajutor!

6 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Mai instaleaza-l odata : http://driverscollection.com/? file_cid=4224729036005d30965d1fbd413
vezi, sa alegi corect sistemul de operare

| flavianeacsu explică (pentru viktorxxx):

L-am instalat de cel putin 10 ori, nu mai rezist. Cand conectez camera imi apare Welcome to the Found New Hardware Wizard.

| viktorxxx a răspuns (pentru flavianeacsu):

Pai urmeaza pasii wizardului, nu-mi mai aduc aminte exact dar era ceva cu automaticali detect... si gaseste singur driverul instalat de tine.

| flavianeacsu explică (pentru viktorxxx):

Nu l-a gasit. Am facut si asta de cel putin 10 ori...

| flavianeacsu explică (pentru viktorxxx):

Nu merge...