| napoleon16 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cum pot face pe youtube o lista cu melodii preferate. de exemplu mixajul meu si sa pun diverse melodii care imi plac? Cel mai bun raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| Mrelly2002 a răspuns:

Cand te uiti la un video, ii dai add to playlist/adauga la lista de redare, creezi una noua ca si cum ai creea un folder pentru anumite melodii dupa care adaugi melodii in ea, si cand ii dai play ii poti da si repeat, shuffle asa mai departe.

2 răspunsuri:
| AnaBubbles a răspuns:

Trebuie sa ai si cont daca vrei sa se pastreze.

| MrsAllAmerican a răspuns:

Intra pe o melodie si daca esti pe pc, ceva mai jos ai un "+" adica "adauga la playlist" - dai pe "playlist nou", scrii un nume si gata. Apoi intri pe alta melodie care iti place si o adaugi in acel playlist.