| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

am o intrebare...
De curand am facut un program pentru un joc si vreau sa il vand online prin plata prin sms
Gen, ca atunci cand il pun la vanzare, cumparatorul sa trimita sms la un anumit numar ca sa poata cumpara produsul, de pe urma caruia eu sa obtin bani.
Cum fac acest lucru?
Tineti minte ca vorbesc de un program pe calculator, nu de un produs ca sa il vand pe Okazii.ro sau alte site-uri de-astea.
Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti faci un magazin online pe www.ucoz.ro - poti vinde diferite categorii de produse acolo, inclusiv software-uri - nu trebuie sa fie neaparat un produs fizic.

| andreealitllesmileAndreea explică:

Trebuie să dau bani reali ca să adaug un produs.