| alexz44 a întrebat:

Am o intrebare legata de un client de mt2

Client by abesgaara v3.5 - Evolution CATACLYSM

Cand il extractez imi da eroarea Metin2. exe parca

E icoana care sa pornesc clientul si Mc daca il deschid nu merge imi zice nume sau parola gresita/parola gresita

Ce pot sa fac?

Ce e de vina? clientul sau wirar?

5 răspunsuri:
| DYsSsA a răspuns:

Incearca clientul v3.7.happy

| alexz44 explică:

Ce este farmework?

| Phenomenon a răspuns:

Ai Instalat Framework?

| cenumesamipun a răspuns:

Ei sa incerce clientul 3.7 ala e virusat si eul-am incercat pentru mt2 oriental ca era cu mc inainte si din prima virus virus virus+a trebuit sa schimb placa video si pentru 3.5 sccrie pe net:client by abesgaara v3.5 download intra la al doilea site sau la al saselea.

| madutzu13 a răspuns:

Imi dati si mie site-ul pentru a descarca clientul v3.7. sau clientul v3.5 va rog
dar sa il pot instala