| Frau a întrebat:

Buna tpu.am o mare problema.am descarcat un joc.toate bune si frumoase l-am instalat, si cand am intrat in el se blocase. nu functiona sa apas pe buntoonul tastaturii cu start asa ca am aplicat alt+ctrl+delete. am iesit insa desktopul se vede foarte mare. cred ca stiti la ce ma refer. am dar restart, am sters jocul va rog ajutor! ce sa fac sa revina desktopul la normal?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nu te speria, nu e nimic grav.
Probabil a modificat rezolutia monitorului, o poti modifica lejer dand click dreapta oriunde pe desktop si alegand screen resolution in windows 7 (properties in xp si versiunile precedente).
Bafta